קבוצת מדיה הופ! – בית תוכן ישראלי מוביל ביצירת חוויות תוכן לילדים

הקבוצה יזמה, הקימה ומפיקה את ערוץ הופ!, ערוץ לולי, ערוץ ילדות ישראלית, ערוץ wiz, ערוצים בחו"ל, אתרי אינטרנט, אפליקציות, מופעי שטח ומוצרים.  

ערוץ לולי, הוקם בשנת 2006 והוא מקום בטוח שבו ילדים יכולים לפתח סקרנות, דמיון ולהיות מאושרים ערוץ טלוויזיה ייחודי המיועד לקהל הצעיר ביותר, עד גיל 3.

 

הערוץ מציג מגוון של גירויים המיועדים לסייע בהתפתחות הפעוט ופותח בהתייעצות עם מיטב הפסיכולוגים, אנשי החינוך ומומחים להתפתחות הילד.

 

לולי מציע מגוון תכנים אשר נוצרו באופן מיוחד כך שיהיה להם שימוש נוסף גם 'מחוץ למסך'. ההצעות לפעילות מעשירות את החוויה של הפעוט וגם תורמות לחיזוק הקשר הורה-ילד. לולי מקדם תוכניות המציגות לפעוטות מושגי יסוד ובהם גם אותיות, מספרים, אומנות, מוסיקה ותנועה וכל זאת בסביבה בטוחה, רגועה ונקייה מפרסומות.

לולי מציג לתינוקות ופעוטות אווירת טיפוח המתאימה ליכולות הקוגניטיביות שלהם ומספקת להורים את הצורך לגדל את ילדיהם בסביבה טלוויזיונית בטוחה, מסקרנת ומלאת דמיון בשנים המעצבות של חיי ילדיהם.

 

הערוץ משודר בערוץ 76 ב- HOT

ויש לו סיפרייה עשירה גם ב- VOD

 

אפליקציית לולי שירות VOD אצלכם בנייד, מציעה מבחר גדול של שירים ותוכניות אהובות.    

להורדת האפליקציה לחצו כאן

                                                                                                                

בנוסף, קבוצת מדיה הופ! מפיקה גם את ערוץ הופ! ערוץ הפרה סקול הראשון בעולם שגידל ומגדל בידיים טובות דורות של ילדים, בערוץ 77 ב- HOT ובערוץ 82 ב- yes, ערוץ ילדות ישראלית, ערוץ מוסיקה ייחודי לילדים המשודר בערוץ 78 ב- HOT  ובערוץ 83 ב-yes, ערוץ WIZ  ערוץ ילדים חכם, מסקרן ומצחיק המשודר בערוץ 92 ב- yes.

Luli TV (English version) (mobile app) is certified by the kidSAFE Seal Program.